Виховна робота

Говорять, щоб виростити людину,

треба давати їй чотири уроки на день протягом  десяти років.

Ось ці уроки: Здоров'я, Любов, Мудрість та Праця.

  Виховання громадянина та патріота рідного села, України, людини демократичного світогляду і культури, виховання відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти, саморозвитку, вміє використовувати набуті знання для творчого розв'язання проблем, критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, прагне змінити своє життя на краще і життя своєї країни - головна мета сучасної школи.

З метою формування і розвитку соціально активної, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної свідомості створено учнівське самоврядування. Воно забезпечує комплексний виховний вплив на учнів шляхом їх залучення до усвідомленої і систематичної участі у вирішенні важливих питань життя класу та школи.

Діяльність учнівського самоврядування скеровується на підвищення якості навчання, зміцнення дисципліни, організацію виховної роботи, розвиток ініціативи, творчості учнів, реалізацію їх прав та обов'язків. В школі учнівське самоврядування має двоступеневу структуру - загальношкільну і класну. Загальношкільна - це шкільний парламент і президент, який очолює учнівське самоврядування

В нашій школі працює шкільний парламент, який обирався на загальношкільній конференції. Є президент і парламент. Створено сектори, кожен сектор очолює міністр. Сектори мають різні напрямки роботи в комісіях парламенту: правова комісія, інформаційна, навчальна, комісія з питань культури та відпочинку, з туризму і спорту, фінансова комісія.

Шкільний парламент інформує учнів, батьків, вчителів, про події в школі на загальношкільних лінійках, організовує конкурси, виставки, допомагає у проведенні свят, конкурсів, шкільних змагань.

Виховні заходи

Новорічне свято

31.03.2015 00:00
В нашій школі 27 грудня весело пройшло новорічне свято. Учасниками новорічного свята були герої мультиків та казок. Учні 1-4 класів з задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші. Усі присутні були приємно здивовані новорічними костюмами. І кого тільки не побачиш напередодні Нового...

Сценарій "1 вересня!

13.09.2015 18:01
1вересня - 2015Мелодія____1-й ведучий. Світлий вересень знову скликає                        Врідні школи своїх...

НОВОРІЧНИЙ ВЕЧІР

10.01.2016 18:52
новорічний сценарій старші.docx (42677)  

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

06.10.2016 19:01
ОСКАР ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ.doc (86016)

1 вересня 2016

06.10.2016 18:58
1 вересня - 2013.docx (37805)